EBA 2019 – hääletamine on avatud!

Pildiotsingu voting is open tulemus

Tänane vägagi aktuaalne postitus blogijate seas tuleb justkui ühest sulest. Minu jaoks on see esmakordne ja veel liigagi harjumatu asi. Eelmises aastal hoidsin osalemisest pigem eemale, sest kõik oli minu jaoks täielik must maa. Tundsin, et ma ei kuulu sinna hulka. Teiste Eesti blogijate sekka. Tundsin ennast täiesti võõrana ja arvasin, et minu koht pole seal. Ühesõnaga ei olnud ma valmis.

Sel aastal mõtlesin aga kastist välja ja olin valmis ka enda blogi näole andma. Veidi imelik on Mona Lisa blogi seal nimekirjas näha, mistõttu olin ma juba nii õnnelik, kui nägin Kristina blogis, et ta enda hääle just mulle oli andnud. Suur rõõm väikestest asjadest.

Hääletades saab igas kategoorias valida kuni kolm lemmikut, kuid võib valida ka vähem. Samuti ei pea igas kategoorias üldsegi oma valikut tegema, mistõttu on see minu jaoks hästi mugav. Paratamatult ei jälgi ma kõiki kategooriaid blogimaastikul ja teen valikud just nendes kategooriates, mis on mulle tuttavad.

Kellele mina oma hääle andsin?

Aasta uustulnukas – paksuke.ee

Elulised blogid (<5000) – leanikaelublogi.blogspot.com ja aune.ee

Elulised blogid (>5000) – liisajutustamised.blogspot.com

Kodublogid – krahvinna.ee

Loomeblogid – kadripurje.com/blogi

Noorteblogid – amanikiivikasblog.wordpress.com

Nüüd on see tehtud! Nagu ma ütlesin, siis valisin vaid neid blogijaid, kelle tegemistel tõesti igapäevaselt silma peal hoian (blogilehel, mitte instagramis), sest nii tundub aus ja hea.

Ma ei taha kõlada kuidagi sedamoodi, et palun nüüd kõik minge ja hääletage minu poolt, aga tahan öelda, et teil on see võimalus seda teha. Blogisid on seal hulganisti ja mul on siiralt hea meel nende kõigi vahvate inimeste keskel seal olla. Minu jaoks on suur samm edasi juba see, et minu blogi seal üldse kirjas on ja nagu ma ülevalpool mainisin, siis juba ÜHE inimese hääl tegi mind nii õnnelikuks. Blogimaastikul on mul veel pikk tee minna, aga tänu teile olen ma seda pesa siin juba poolteist aastat täiendanud ja tahan seda ka edaspidi teha. See tähendab mulle palju.

Hääletada saad klikkides sellele lingile ⇒ https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/ , ja kui Sa otsustad, et Mona Lisa blogi väärib Sinu häält ning heakskiitu, siis leiad mind Elulised blogid (<5000) kategoorias (monalisablogi.wordpress.com).

Minu tänu on piiritu! Juba sellepärast, et Sa üldse siia postituse lõppu oled jõudnud.

Kellele Sinu hääled lähevad? Keda blogimaastikul jälgid?

 

 

 

 

2 thoughts on “EBA 2019 – hääletamine on avatud!

Add yours

  1. Tegin ka paar h tagasi oma hääletuse ära ja said ka minu hääle 🙂

    Mina valisin samuti need blogijad, kellel hoian silma peal vahelduva eduga küll, kuid keda ma siiski aktiivselt jälginud, lugenud läbi aja 🙂

    1. Nii tore, aitäh Sulle! Mul võttis ka see hääletamine päris kaua aega, sest nii palju oli neid, keda ma justkui instagramis jälgin, aga blogi lehele üldse ei satu. Tundus aus, et annan oma hääle siiski neile, kelle blogi ma reaalselt aeg-ajalt loen.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: