Paras üllatus EBA’l osalemisest!

Mäletan selgelt, kui Eesti blogiauhindadele registreerides umbes sada korda mõelda jõudsin, mida ma üldse teen ja kas ma teen. Ühel hetkel mõtlesin, et nii lahe ja miks ma ei peaks osalema. Teisel hetkel tundus see minu jaoks nii võõras asi ja mõtlesin, et kes ikka hääletaks.

Eile aga toimus EBA gala ning täna hakkasin tulemusi uurima. Ütlen kohe, et EBA’l kohapeal ma ei käinud ja midagi ma põhjendama konkreetselt ka ei hakka. Ehk on järgmisel aastal parem tuhin, jätan põhjused hetkel enda teada. Küll aga hoidsin üritusel toimuval silma peal ja tundsin suurt rõõmu võitjate üle. Lõppude lõpuks otsustas ju siiski rahva hääl ja poodiumikohad olid igati õigustatud. Võidab see, kes sotsiaalmeedias silma jääb ja millegi toredaga inimeste hinge poeb.

Nagu ma mainisin, siis enda osalemisest ma suurt midagi ei arvanud. Väga erilist promo ka ei teinud, sest ma tõesti tahtsin, et kõik hääletaksid just nende blogijate poolt, kelle blogi sisu neile päriselt korda läheb. Seetõttu oli mul ka lihtsalt teiste ”konkurentide” pärast suur rõõm inimesi hääletama kutsuda. Lühidalt öeldes (mis ma ikka keerutan, eksole) arvasin ma, et saan maksimaalselt kolmkümmend häält ja täna hääletustulemusi sirvides olin ka nii valmis nägema, et eks ma seal täiesti taga otsas olen. Ausalt ei läinud isegi kurvalt neid tulemusi piiluma, vaid pigem viskasin nalja, et vaatan ka enda viimase koha siis üle. Minu üllatus oli suur, kui olin oma kategoorias 28 figureerinud blogija seas 14.kohal. Tõsiselt. SADA SEITSE HÄÄLT!!!!!!! Üle saja inimese hääletas minu poolt ja elas mulle kaasa. Ma olin täiega positiivselt üllatunud.

mona
Kõiki tulemusi saab vaadata SIIT

Võib-olla tundun ma täiega veider, et mis mõttes selliste häälte hulkade üle rõõmu tunnen, aga ausalt ja siiralt tunnen. Küllap on asi selles, et ma ei oodanud sealt mitte midagi ja tahtsingi osaleda lihtsalt sellepärast, et olla nende teiste ägedate blogide keskel ja veits ennast proovile panna. Ja ma olen mega rahul. Poolteist aastat blogimist, oma asja ajamist. Tunnen, et ma pole andnud endast maksimumi ja seetõttu hämmastab mind see number veel enam. Nii tore. Ja ma olen nii tänulik ja õnnelik. Sellised väiksed asjad teevad ikka südame soojaks!

 

Ma tänan kõiki, kes minu poolt hääletasid – see tähendab mulle palju. Väga palju. Luban, et ei viska blogimist nurka ja jätkan veel rõõmsamana, kui ennem. Te olete nii lahedad!

Ja muidugi, palju õnne võitjatele!

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: